Jarní květina, láska začíná…

Chci si udělat sama radost, mít krásnou kytici doma ve vázičce

Když si chceš utrhnout květinu na louce a ona ještě spí…Když si koupíš tulipány, Ranuncullus (Úpolín) a Brem (Čilimník, neboli Janovec), ale chybí Ti tam něco z přírody…Když jdeš na procházku a stará třešeň sklání své větve nad polem a Ty si (jí) říkáš…Až na jaře vyjedou traktory orat, neolámou Ti ty větve? A myslíš, že by Ti nevadilo si jich pár ustřihnout? Stará třešeň, která si pamatuje, jak jsi malá bosky běhala po přilehlé louce jen skloní větve ještě níž..“Neboj se, neublížím Ti…Mám ostré nůžky a ustřihnu Ti jen ty konečky, které jsou těsně nad polem…A děkuju Ti……“ Tak ano – mám tu pozdní Barborky a brzké jaro…A děkuji ♥️🌸

Jsem vášnivou milovnicí květin a rostlin. Ukážu vám a ráda vás naučím, jak i vy si můžete sami vytvářet kytice a dekorace. Jak se starat o květiny a rostliny, aby s vámi žily v souladu a co nejdéle. I když je krása pomíjivá, právě to jí dává na jedinečnosti. Naučím vás, jak si kreativně vytvořit voňavé prostředí pro váš život. Můj osobní příběh si můžete přečíst zde :
  • PRIMULE jak je vybrat a jak o ně pečovat

    Ukážu Vám jak za pomocí 5 - ti rad, správně vybrat kvalitní rostliny. A také dalších 5 triků jak o ně pečovat, aby Vám krásné i vydržely. Inspirace pro výsadbu a aranžování jarních rostlin bude bonusem.

  • Nejnovější články
  • Kategorie